23 Kasım 2013

Turkcell Hiçbir Bilgi Vermeden Direk İcra Gönderdi!

20 Ekim 2012 yılında vefat eden annemin kullandığı Turkcell hat bugün itibariyle avukat kanalıyla icra talebi yolladı. Yaklaşık 1 yıl evvel olan bu olaydan sonra acımızdan dolayı bakmaya fırsat bulamadığımız telefon için hiç bir şekilde herhangi bir bilgilendirme mektubu göndermeye Turkcell direk olarak borcu avukata vermiş. Üstüne üstelik bir de avukatlık ücreti yüklenmiştir. Turkcell bu konuda daha önceden hiç bir şekilde bir bildirim yapmamıştır. Ailecek Turkcell müşterisiyiz ve bu olaydan sonra kesinlikle sözleşmelerimizi bitirmeyi düşünüyoruz.

Mehtap 71 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 27.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yasal takip süreçleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön