20 Eylül 2013

Turkcell Hiç Dönüş Yapmıyor!

1 yıldır ben bu Turkcell ile uğraşıyorum, Turkcell mağdurlarından biriyim. Aylarca bu işle uğraşmaktan resmen bıktım ve şu anda avukat aracılığıyla icra kağıdı gönderdiler.Şikayet yazdıktan sonra bir Turkcell yetkilisi arayıp, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.Ne hikmetse o bilgilendirmeyi hiç yapmadılar hiç geri dönmediler.

Ve sonrada şikayetimin altına bilgi verilmiştir diye insanları yanıltmaya çalışıyorlar.Turkcell hiçbir şekilde sorunu çözüm adına ilgilenilmedi, aksine durum ile ilgili araştırılıp bana dönüleceği söylendi ve hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamıştır, Turkcell'in bu beyanı asılsızdır.

Burak 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 30.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yasal takip süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected]com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön