20 Temmuz 2016

Turkcell Hiç Değişmemişsiniz!

Şaka gibiler ne diyeceğimi bilmiyorum. Hangi devirde yaşadıklarını unutuyorlar. Bu zamanda halkın gösterdiği başarılara baksınlar, bizler olmasaydık sizler olmazdınız diye sözlerime başlıyorum.

Şirinevler Ataçlar Turkcell'den aldığım cihazla hala sorunum devam ediyor. Yeter artık insanın da bir sabrı vardır. Normal bir şeymiş gibi buna da kabul ediyorsunuz. Cihazı aldığım yer hariç başka şubelerden aranıyorum nedense. Başınızdan savmaktan başka yaptığınız yok. Hala aldığım cihazla alakalı bir gelişme yok. Hem satarken yanıltıyorsunuz hem de uğraştırıyorsunuz, tam size yakışanı yapıyorsunuz.

Cihaz alırken bana 26 TL dediler, bir gün sonra 52.5 TL oldu cihaz, hala uğraşıyorum.

Cumhur 74 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Müşterimizin BTK'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön