15 Ekim 2016

Turkcell Hesaptaki Tüm Paranın Habersiz Çekilmesi.

11 Ekim 2016 Salı günü internet aşımı dolayısıyla hesabımdan habersizce 11,54 TL para çekildi. Turkcell hesabım uygulamasından kalan paket bilgilerine baktığım zaman, bir miktar kullanım hakkım kaldığı için kullanmaya başladıktan yaklaşık 5 dk sonra kullanımınız bitmiştir diye mesaj geldiği için hücresel veriyi kapattım. Ancak mesaj bana 08.34'te yollanmıştı. 08.36'da ulaşmıştı (müşteri hizmetleri Teyit etti) para ise 08.33'te çekilmişti. Önce parayı çeken Turkcell bana 3 dk sonra uyarıda bulundu.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bir şey yapamayacaklarını söyleyip, lütfen bekleyin dediler. 1 saat sonra daha üst bir yetkili arayıp bitmeden kontrol etmemi söyledi. Bitmeden kontrol ettiğimde hala internet var gibi gözüktüğünü söylediğimde ise, dalga geçer gibi 1 saat bekleyince güncellenir oradaki veri dedi. Kendi sunucuları güncel olmadığı için hiçbir uyarıda bulunmadan hesabımdaki 12 TL'yi aldılar!

Emre 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emre15 Ekim 2016

    532 nolu müşteri hizmetlerinize ulaştığımda yukarıda anlattığım üzere dalga geçer gibi bir dahakine daha iyi kontrol edin demekle yetindiler. Umarım buradan bir çözüme ulaşmama yardımcı olursunuz...

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön