31 Ağustos 2013

Turkcell Hesabımdan Para Çekmiş!

TEB kredi kartımdan www. turkcell. com. fat. uristanbul tu bu adresten 180 TL para çekilmiş gözüküyor. Ben böyle bir alışveriş yapmadım. Gerekenin yapılmasını istiyorum en kısa zamanda. Bankada gişe personeline söyledim hiç umursamadı bile. Bakmaya bile tenezzül etmedi . Ben diyorum çekilmiş diye.

Büşra 197 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 11.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, talebinin incelenmesi için kredi kartı extresinin tarafımıza mail olarak gönderilmesi yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Büşra05 Eylül 2013

    ne zaman bilgi verceksiniz bu kadar uzun sürmez bi araştırma yapmak

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön