Turkcell Heryöne Paket İptalinin Faturalandırılması!

Hüsnü B. |

Turkcell hattımı A*** taşıdıktan sonra gelen Turkcell faturasındaki her yöne paketleri cayma bedeli olan 86,90 TL ye itiraz ediyorum. Çünkü; her yöne paketlerinden mini pakete online işlemleri kullanarak geçtim. Online işlemler menüsünde mini paket alımı açıklamasında cayma cezası ile ilgili bir uyarı veya bilgilendirme bulunmamaktadır. Bu nedenle cayma ile ilgili bilgilendirilmediğim bir cezayı ödemeyi reddediyor ve faturanın düzeltilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  10:45

  Müşterimiz ile 30.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hüsnü B.
  23 Eylül
  15:05

  Bu ne vurdumduymazlık böyle anlamadım bugün fatura tarihi hala geri dönüş yapacaklar.

 • Hüsnü B.
  19 Eylül
  15:04

  Benim şikayetimden sonra Turkcell Minik paketle ilgili sayfasında hemen düzenleme yaparak, minik paket kampanyasına ulaşmak için link eklemiş ve caymayla ilgili maddeyi yeni sayfaya eklemiş. Allahtan bu aklıma geldi ve daha önceki sayfanın ekran görüntüsünü kaydettim. Faturam halen düzeltilmedi, sonunu merakla bekliyorum.

 • Hüsnü B.
  19 Eylül
  14:32

  Turkcell cevabında inceleme yapıp en kısa sürede beni bilgilendireceğini söylemiş. Malesef 4 gün geçmesine rağmen bir geri dönüş olmadı.

 • 15 Eylül
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.