15 Eylül 2014

Turkcell Heryöne Paket İptalinin Faturalandırılması!

Turkcell hattımı A*** taşıdıktan sonra gelen Turkcell faturasındaki her yöne paketleri cayma bedeli olan 86,90 TL ye itiraz ediyorum. Çünkü; her yöne paketlerinden mini pakete online işlemleri kullanarak geçtim. Online işlemler menüsünde mini paket alımı açıklamasında cayma cezası ile ilgili bir uyarı veya bilgilendirme bulunmamaktadır. Bu nedenle cayma ile ilgili bilgilendirilmediğim bir cezayı ödemeyi reddediyor ve faturanın düzeltilmesini talep ediyorum.

Hüsnü 539 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2014

  Müşterimiz ile 30.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hüsnü 23 Eylül 2014

  Bu ne vurdumduymazlık böyle anlamadım bugün fatura tarihi hala geri dönüş yapacaklar.

 • Hüsnü 19 Eylül 2014

  Benim şikayetimden sonra Turkcell Minik paketle ilgili sayfasında hemen düzenleme yaparak, minik paket kampanyasına ulaşmak için link eklemiş ve caymayla ilgili maddeyi yeni sayfaya eklemiş. Allahtan bu aklıma geldi ve daha önceki sayfanın ekran görüntüsünü kaydettim. Faturam halen düzeltilmedi, sonunu merakla bekliyorum.

 • Hüsnü 19 Eylül 2014

  Turkcell cevabında inceleme yapıp en kısa sürede beni bilgilendireceğini söylemiş. Malesef 4 gün geçmesine rağmen bir geri dönüş olmadı.

 • Turkcell Temsilcisi15 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön