21 Ocak 2016

Turkcell Herşey Satana Kadar!

Sesa Kurumsal'dan 1 yıl önce Turkcell hatlarımızı aldık, hatları alırken kendi elemanları bizim ofisimize geldi tüm evraklarımızı aldı ve hatlarımızı yine ofisimize getirdi. Hatları alırken de platin müşteri olduğumuzu her türlü konuda bizi uğraştırmayacaklarını ofisimize gelip halledeceklerini söylediler.

(Bu noktada işleri bitti artık) Şimdi 4.5G hatları istediğimizde şirket yetkilisinin işini gücünü bırakıp tüm resmi evraklarla birlikte Sesa Kurumsal'ın ofisine gidip sıra bekleyip kartları almamız gerektiğini söylediler. Siz böyle söz vermemiştiniz dedim, sözü veren kişi işten ayrıldı dediler.
Sözleri hatları satıncaya kadarmış.

Gökmen 140 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 25.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön