26 Mart 2013

Turkcell Herkese Hat Veriyor!

Bir yerlerden kimlik fotokopim bulunarak Turkcell'den adıma annemin kızlık soyadı yanlış verilerek, imzamla alakası olmayan bir imza kullanılarak hat açılmış. Turkcell'e gerekli bilgilendirmeleri yaptıktan sonra bana ilgili adli birimle irtibata geçmem gerektiği söylendi.

İlgili adli birimlerle irtibata geçip gerekli suç duyurusunda bulunduktan sonra da hattın iptali için Turkcell'e gerekli başvuruları da yaptım. Fakat şimdi Turkcell iptal başvurusunu yapmama rağmen kullanılmayan hat üzerinden bana her ay fatura göndermekte ve faturaları ödememem halinde gerekli icra takiplerini yapacağı tehdidinde bulunmaktadır. Turkcell'in bu uygulamalarından dolayı şikayetçiyim.

Ercan 87 Okunma

Cevaplar

  • Ercan 26 Ağustos 2013

    Hala fatura yollamaya devam ediliyor!

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizi 27.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön