18 Mart 2013

Turkcell Her Yöne Nar Paketi Olmasına Rağmen TL Kesiliyor!

Turkcell'in resmi sitesinde şöyle yazıyor"​30 TL'ye 150 TL veren her yöne Nar Paketi
ile kazandığınız 150 TL’nizi 30 gün boyunca her yöne konuşurken ve mesajlaşırken kullanabilirsiniz. 150 TL tarifeniz üzerinden ücretlendirilir." buna rağmen benim farklı yönlerdeki sms'lerimden tl düşülüyor. Müşteri hizmetlerini aradım kasımdan itibaren Turkcell'den Turkcele bu smsler kullanılabilir dendi ama sitelerinde her yöne yazıyor düşen tl'leri mi geri istiyorum.

Elif 155 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimiz ile 19.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize sms kullanımları hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön