Turkcell Her Şekilde Bir Fatura Daha Ödetiyor!

Enes Ö. |

Turkcell faturalı hattımı(10 yıllık)kontörlüye geçirmek için dakikalarca uğraş verdim. Hesap kesim tarihi 10.04.olan faturamın bir sonraki ay fatura çıkmasın diye 08.04. 23:00 gibi aradım. Yeni fatura kesilmesin kontörlüye çevireceğimi belirttim. Kendileri bana 48 saat olması gerektiğini ve ellerinden bir şey gelmediğini belirtti.

Sicil numarası 60065*** E. hanım sözde operasyon takım lideri bana en düşük hatta geçirelim 9,90 fatura çıkması teklifini sundu. Fakat saat farkı ile sözde kaçırdığım iptal başvurum 29 gün kullanmama rağmen 1 aylık ücret ödeneceğini söyledi ve kendisinden başka yetkili olmadığını belirtti. 10 yıllık müşteri memnuniyeti bu mu? Bir müşteri kaybettiniz 9.90 ile zengin olun!

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Bilgilendirme Personel Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes Ö.
  10 Nisan
  20:20

  :) turkcell gibi firmanın verdiği cevaba bakarsanız acizlik olduğu anlarsınız. 09.04.2014 gece 00:30 da yaptıgım konusmada zaten esma hanım la gorustum ve bır sonuca varamadım. Müşteri ile ilgilenme ve sorunları çözme şekliniz çok güzelmiş. 10 yıllık turkcell hattımı an ıtıbari ile avea ya gecirmiş bulunuyorum. Kurumsal dediğiniz firmada sorunlara bu şekilde önemsiz yaklaşılması çok acemice. Turkcell hakkı olmayan faturalar ıle zengin olsun.

 • 09 Nisan
  16:19

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.