18 Mart 2013

Turkcell Her Ay Fazladan 15 TL Alınıyor!

6 aydan belki daha fazla süredir, her ay faturama 15 TL internet bedeli yansımaktadır. Oysaki ben yalnızca facebook'a giriyorum ve ona da yalnızca Turkcell'in gönderediği m.facebok.com adresi üzerinden giriyorum.Fakat her seferinde internet kullanımınız şu kadar olmuş, şu kadar ücretlendirildiniz gibi mesajlar alıyorum.

Yıllardır Turkcell müşterisiyim. Çevremdeki herkese de söylüyorum bu durumu. daha önce 532'yi aradım bu konu ile ilgili. demek ki çözüm bulunamıyor.İlk fırsatta turkcell'den ayrılacağım. yaptığınız iş etiğine hiç uygun değil. mevcut tarife tutarımın yarısı kadar net parası ödedim şu güne kadar. Bıktım artık Turkcell'e laf anlatamamaktan.

Pınar 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mart 2013

    Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli icerikler (ornek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi icin http://trcll.im/TU5H0 linkine ucretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Nokia cihazlarda bulunan Opera mini tarayıcısı üzerinden yapılan bağlantılar pakete dahil olmayıp ayrıca ücretlendirilir. - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön