Turkcell Hediye Vereceğiz Diyerek Beni Mağdur Etti!

Ayşe T. |

Turkcell firması firması 17 yıldır başka operatöre geçmediğim ve günü gününe faturamı düzenli yatırdığım için bana hediye olarak akıllı cihaz bir telefon hediye edeceklerini söyledi. Ben bu duruma inanamayıp bizzat 2 kez tekrarlattırıp hediye olduğunu buna istinaden aynı yanıtı verdiler. Hediye olduğunu söylediler. Bende hediye olduğu söyledikleri için kabul ettim ama malesef söylenilenler doğru çıkmadı.

Benim daha önce memnun kaldığım tarifeden de üstelik çıkarılıp telefonun borcuda üstüne ekleyip yeni bir fatura düzenlemesi yapmışlar. Ben hediye olarak kabul etmiştim.Ayrıca dün arayıp sözleşmeyi kabul etmediğim halde kabul ettiğimi söylüyorlar. Turkcell beni mağdur etti.

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  22:34

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.10.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş