02 Ocak 2014

Turkcell Hediye Telefon Diyerek Yanılttı!

18 Aralık 2013 Çarşamba günü saat 16.00 ile 16.10 arasında Turkcell tarafından aranarak 1999 yılından beri aynı hatta olduğum ve çok düzgün ödeme yaptığım için T40 markalı bir telefon hediye edecekleri söylendi. Ben defalarca herhangi bir ödeme yapacak mıyım? dediğimde kesinlikle hiçbir ödeme olmayacağı tek şartın 24 ay bu hatta kalmam olduğu belirtildi.

24 Aralık 2013 salı günü ayak üstü okuma fırsatım olmadan bana imzalatılan evraklarla telefon teslim edildi. Evrakları incelediğimde yanıltıldığımı Turkcell'in bana 570 tl'ye telefon sattığını gördüm. Günlerdir bu telefon kaydının dinlenmesi ve sözleşmenin iptali için çabalıyorum.

Şerife 107 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön