Turkcell Hediye Olarak Gönderilen Telefon İçin Ek Ücret Alınıyor!

Ercan A. |

Turkcell müşteri hizmetleri tarafından arandım ve hediye cihaz kampanyasından yararlanmak isteyip istemediğim soruldu. Görüştüğüm kişi, başka hiçbir ücret ödeyip ödemeyeceğimi sormama rağmen ısrarla hediye ve ücretsiz olduğunu söyledi.

Cihazı teslim aldıktan sonra tarifeme ek ücret uygulanacağını öğrendim ve müşteri hizmetlerini aradım, telefon kayıtlarının dinleneceğini ve bana döneceklerini söyledi.

Aradıklarında, haklı olduğumu arkadaşlarının yanlış bilgi verdiğini ve bu konuda uyarı aldığını ama benim iade talebim hakkında bir şey yapamayacaklarını söyledi. Turkcell gibi bir firmanın yaptığı bu ayıbı, 16 yıllık olmasına rağmen ilk olarak aboneliğimi iptal ederek ve ilgili bütün mercilere gerekli şikayet edeceğim.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan A.
  17 Haziran
  21:22

  Yanlış bilgi veren müşteri hizmetlisini uyardığını söyleyip.Yanlış bilgi alan müşterisine 528 tllik kdv si ile birlikte TÜRKCELL MaxiPLUS 5i YAPABİLECEĞİMİZ!bir şey yok deyip cihazın parasını ödeyip TÜRKCELL den ayrılmamı ima eden müşteri temsilcisine ve 16 yıllık müşterisini hiçe sayıp ucuz hesaplar peşinde koşan yetkililerinede saygılarımı sunuyorum.

 • 14 Haziran
  16:27

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmış olup inceleme sonrası müşterimize 10.06.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.


  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.