Turkcell Hediye İnternetten Para Almak İçin Yanlış Bilgi Verdi.

Erdoğan S. |

24.05.2014 tarihinde saat 9,30'da Turkcell 'den beni aradılar. Aylık 62 tl 'ye Full paket kullandığımı, ayda 65 tl karşılığında bu pakete 1 gb internet daha ilave edilebileceğini belirttiler. Bende bu pakete ilaveten 12 ay boyunca 1 gb interneti ücretsiz hediye olarak kullandığımı arayan Turkcell çalışanına belirttim. Bu işlem yapılırsa aylık 1 gb hediye internetin iptal olma durumu olursa yapmayın dedim. Turkcell çalışanı iptal olmayacağını sadece 1 gb daha ilave olacağını belirtti.

Bende o zaman olur işlemi yapın dedim. Fakat 26.05.2014 sabahı hediye olarak kullandığım aylık 1 gb internetin iptal olduğu mesajı geldi. Turkcell'i arıyorum işleme onay vermişsiniz diyorlar.

Etiketler :

Bilgilendirme Personel Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  15:40

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 28 Mayıs
  11:39

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.