Turkcell Hediye İle İlgili Geri Dönüş Yapılmadı!

Ahmet T. |

13.10.2014 tarihinde Galaxy Note 4 ön siparişi verdim ve de taahhüt edilen Samsung Galaxy Gear 2 ve Samsung DA-E550 Audio Dock hediyelerinin sınırlı sayıda müşterilere verileceği söylendi. Bir çok arkadaşıma geri dönüş yapıldı hediyeleri kazandığına dair ancak bana geri dönüş yapılmadı, neden ısrar ediyorum çünkü hediye kazanan arkadaşlarımın sipariş numaraları benimkinden büyük yani benden sonra sipariş verdiler ancak ben hala aranmadım, şimdi hediyeleri kazanıp kazanmadığım bilgilendirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  15:34

  Müşterimizin 14.10.2014 tarihinde yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 17 Ekim
  10:27

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.