04 Mayıs 2013

Turkcell Hediye Cihaz Arızalı Çıktı!

Turkcell tarafından düzenlenen bir çekilişten Turkcell in MAXİ IQ tabletini kazandım ve hediyemi gönderdiler. Birincisi hediye tarafıma fatura edilmeden gönderildi kendileriyle görüştüm garantiyle ilgili bir sıkıntı olmaz dediler. Sonrasında gönderdikleri cihazı şarj etmek istedim ama sorun oldu,bir Turkcell bayisine gittim ve cihazın bozuk olduğunu söylediler.

Böyle büyük bir firma müşterilerine bozuk bir ürünü hediye etmesi çok şaşırtıcı doğrusu! Konuyla ilgili firmada hiç bir muhatap bulamadım. Cihazla ilgili firmayla değil aracı bir firmayla irtibat kuruyorum. Madem bozuk bir cihaz hiç hediye etmeseler daha iyi olurdu. Şikayetimin sadece yayınlanması bile benim için yeterli olacaktır.

Nihal 57 Okunma

Cevaplar

 • Nihal 18 Mayıs 2013

  firma şikayetimle hala ilgilenmiyor,herhangi bir inceleme de yapılmalış sürekli ben arayıp soruyorum. Nasıl bir iş anlayamadım.

 • Nihal 10 Mayıs 2013

  Turkcell bana ulaşamadığını illeti ama ben kendileriyle görüştüm ve sorunun hala çözülmediğini benim onları sonra aramamın söylediler nasıl oluyor anlamadım. Benim sorunum var onların beni araması gerek benim değil.

 • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Müşterimizi 06.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön