27 Nisan 2015

Turkcell Hazır Karta Geçtiğim Halde Fatura Kesilmesi!

Müşteri hizmetleri ile görüşerek faturalı hattımı fatura kesiminde 2 gün önce yani 17 Mart'ta hazır karta geçiş için başvurdum (fatura kesimi mart 20) ayın 19'u ya da 20'sinde müşteri hizmetleri aradı hazır karta geçiş işlemini yapmak için bende onay verdim hazır kart geçişimi yaptı ve özellikle sordum mart 20'sinden sonra bir daha fatura kesimim olmayacak diye ve bana bunu tekrar onayını verdiler.

Zaten 20 Mart'ta hazır kartlı oldum ama buna sebep bana 20 Nisan'da fatura kesilmiş üstelik 1 yıl içinde dahi 30 TL fatura öderken bu hiç kullanmadığım bir hizmet için 64 TL tutarında. Bu faturanın en kısa süre iptalini istiyorum. Yapılan görüşmeleri kontrol edin. Haksız kazanç sağlamayın.

Nazan 80 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 28.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön