07 Şubat 2014

Turkcell Hazır Kart Kontör İadesi Yapmıyor!

Evimdeki alarm sistemine bağlı cihaz için almış olduğum hazır karta son 3 ay kontör almadığım için hattım kapandı.2 yıldır düzenli alırken Aralık ayında almayı unuttum.Urla Turkcell yetkili satış noktası hattımın kapandığını içinde birikmiş olan paramın yandığını ve tekrar açtırmak istediğimde 46,00 TL ödemem gerektiğini belirttiler.

Hattımda hakkım olan ödediğim paramı iade etmeleri gerekmez mi? Ben zaten hattımı aktif hale getirmek istiyorum.Aktif hale getirirken içerideki paramın yanıp,üzerine 46 ,00 TL ödemem ne kadar adil,mantıklı ve etik.Tüketici hakları açısından Turkcell gibi bir firmaya bu durum bence hiç yakışmıyor.Bakiyemin kalarak hattımın tekrar aktifleşmesini talep ediyorum.

B.murat 109 Okunma

Cevaplar

 • B.murat 10 Şubat 2014

  müşteri hizmetleri ile c.tesi günü görüştüm.Görüştüğüm kişi konunun kendisini aştığını yeni şikayet formu açmam gerktiğini belirterek tel.ile ilgili kişi yada dept.na yönlendirememiş ve çözüm bulamamıştır....

 • B.murat 10 Şubat 2014

  bana 1 kere mail 1 kere sms ile ulaşamadıkalrını ilettiler.2 kere aranmışım.1 tanesinde uçakta diğerinde de top.da olduğum için görüşemedik.Çözüm önerileri var mı bilmiyorum aynı noktadayız

 • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizi 07.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön