10 Eylül 2013

Turkcell Hayali Faturayı 3 Aydır Bulamadı!

Turkcell'le değil çalışanlarla benim sorunum. 3 aydan fazla süredir çözemeyen Turkcell'i kınıyorum. Üst yetkililere 2000 yılının faturasını kendi hatasından dolayı faturayı benden tahsil avukat A. E. hukuk tarafıyla cerbi olarak ama bir olduğunu ispat edemediler. Çünkü olmayan hayali faturayı 3 aydır bulamadılar ama parayı tahsil etmeyi iyi biliyorlar.

Avukat kanalıyla aldılar kendi hatalarını müşterilerine ödetiyorlar. Tabi ki kendi hatalarını kabul bile etmek istemiyorlar cezayı müşterilerine kesiyorlar. Nasıl anlayış anlayamıyorum. Her aradığımda gönderdik diyorlar aslı yok hizmet yok. Elini veren kolunu alamıyor. Sorunlu hat 0532435****.

Şıh 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön