19 Ağustos 2014

Turkcell Hayal Kırıklığına Uğrattı.

Türkcell Ayda 500dk konuşmak için aldığım, 5 ay kullanıp 10dk konuşmadığım hattı kapatma bedeli (ödenen aylık faturalar harici) 180TL para ödedim.Türkcell hat almak isteyen hattını taşımak isteyenlere selam. Hattı kapattım 92,90TL kapatma ücreti ödedim.Bu tarihten 53 gün sonra 93,62TL bir fatura daha kesmişler.Arıyorum soruyorum 53 gün sonra fatura nasıl kesilebilir.Vergiler ancak hesaplanıyormuş.Gülelim mi ağlayalım mı? Sene 2014,vergiyi 53 günde hesaplıyoruz Neyse kısacası Türkcell yolunu bulmuş.Bu yola girip girmemek okuyanın elinde.Şimdi İT yöneticisi olduğum firmamda 40 adet türkcell hattın taahhüdü bitsin diye bekliyorum.

Mehmet 1.972 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet27 Ağustos 2014

    Evet aradılar görüştük. Görüşmede iletilen bilgi "faturalar 90 güne kadar çıkar" Sorunum çözülmedi ama dediğimde ise "biz sadece bilgilendirme yapıyoruz" Bir daha Turkcell mi ? Allah korusun.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 27.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.04.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön