Turkcell Hayal Kırıklığı Yaşattı.

Cihan A. |

Turkcell kalitesi var diye geldik bin pişmanım şu an. Ücreti fazla olmasına rağmen beş ay önce Turkcell'e hattımı taşıdım ancak internet tam anlamıyla kötü. Çok yavaş ve çoğu yerde çekmiyor bile. Taahhüdüm var diye şu an iptal ettiremiyorum. İptal ettireceğimi söyledim ve önemsemediler.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan A.
  25 Ağustos
  21:27

  Aradik ta ne oldu sanki ayrica tarife var 49 diyosunuz ariyorum size 59 tl diyosunuz sonra tekrar ariyorum 69 tl komiksiniz

 • Cihan A.
  25 Ağustos
  21:25

  Hala ariyacaklar hey gidi turkcell odedigim ucretleri helal etmiyorum.

 • Cihan A.
  21 Ağustos
  19:12

  2 gün olmasına rağmen henüz aranmadım ayrıca bu ay internet paketimin kotasını geçmişim. paket fiyatım 49 iken 65 ödeyecekmişim neredeyse çoğunda internete girmekle uğraşıyorum ki ayrıca bu sebepten dolayı da şarjım 5 saatte bitiyor.

 • Cihan A.
  21 Ağustos
  11:48

  Kendim kaşindim zaten diger hatta yari fiyatindan daha ucuz olmasina ragmen turkcelle gelerek yaptim hatayi.ayrica internete girebilmek icin ugrasirken kotayida gecmisim 49 tlik fatura yerine 65 tl odeyecekmisim..diger hatlarda bana soylenen fiyat 20 tl di.yazik gercekten..

 • 21 Ağustos
  11:39

  Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 21 Ağustos
  09:45

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden,www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.