08 Aralık 2014

Turkcell Hattın Yavaş ve Bağlanmaması!

Ben Turkcell vinn wi-fi 21,6 mbp kullanıcısıyım. Hattı yaklaşık olarak 1 senedir kullanıyorum. 90-100-120 civarlarında fatura ödüyorum. Paketim sınırsız bir paket olarak verildi ama ne internete giremiyorum. Hattıda wifi modemide iptal edemiyorum. Cayma bedeli 350 TL bu nasıl bir sorumsuzluluk. Giremediğimiz bir internet parası ödüyoruz. İlgililerin dikkat etmesini arz ederim.

Mustafa 1.324 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Aralık 2014

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön