27 Mayıs 2015

Turkcell Hattın Vefat Sebebiyle Devri!

Vefat eden eşime ait faturalı hattı devren üzerime almak amacıyla Turkcell bayiine başvurdum. 55 TL ücret talep edildi. Doğru bulmamama rağmen bu ücreti de kabul ettim. Ancak, 3 ay süre ile Turkcell kullanmaya devam etmem gerektiği belirtildi. Hat devri ile zorunlu olarak Turkcell'den hizmet almamın ne ilgisi var anlayamadım. Bayi çalışanlarının bu bilgileri başlangıçta değil de, işlemler başladıktan sonra vermeleri de manidar. BTK kararına dayandıklarını söylediler. Bu kararı bulamadım. Turkcell'den şikayetçiyim.

Benay 188 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 27.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize devir süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön