Turkcell Hattın Üzerine Alınan Telefon Kusurlu Çıktı!

Alper A. |

Hattım üzerine aldığım Sony Eurasia Xperia z2 telefonum hakem heyeti kararlı ile ayıplı olduğu tespit edilerek tarafıma ücret iadesi yapılacağı bilgisi bana gelmiştir. Davalı olduğum Cihan Elektronik firmanız ödemeyi yapacak kişi olmasına rağmen cihazı Teleservice firmasına göndererek ödemeyi firmanın yapacağını iletmiştir. Elime ulaşan kararnamede davalı firmanın Cihan Elektronik olduğu görünmektedir.

Telefonu aldım alalı 1 hafta bile kullanamadan arıza vermiştir. Şu anda telefonumu kullanamıyorum. İlgili firmanızın beni mağdur ettiği kanaatindeyim ve firmanızdan şikayetçiyim. Kendilerinin ücreti tarafıma ödememeleri durumunda icra yoluna başvuracağımı bildirmek isterim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper A.
  25 Aralık
  09:27

  İlgisiz firma

 • 20 Aralık
  14:46

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Aralık
  10:41

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.