09 Ekim 2014

Turkcell Hattın Eksik Evraktan Dolayı Kapatılması!

2010 yılından beri esnaf hattı kullanıyorum. Turkcell tarafından birkaç defa evrak talebinde bulunuldu teslim ettim(en son haziran ayında). Esnaf hattımın sözleşme süresi bitiyordu bana evraklarımın eksik olduğu mesajı geldi. Müşteri hizmetlerini aradım evrakları teslim ettiğimi söyledim. Hattım iki gün sonra kapandı.

15 gündür hattım kapalı Turkcell'e gidiyorum müşteri hizmetleri ile görüşüyorum sorunumu çözen yok, en son söyledikleri 2010 yılındaki evrakların eksik olduğu. Ben şirketi devrettim ve o evraklar yok hattımı açtıramıyorum, kapatın diyorum kapatmıyorlar. 2010 yılındaki evrağın eksik olduğu ancak mı ortaya çıktı. Telefonum kapalı iş yapamıyorum. Çok para verip rezil olmak bu demektir.

İlkay 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön