Turkcell Hattın Çekmemesi!

Zekiye Ç. |

Yıllardır Turkcell abonesiyim. Özel bir firmada yöneticiyim. Hem şirket hem özel görüşmelerimi bu hattımdan yapıyorum. Fakat bir aydır evimde bulunduğum zamanlarda kimse ulaşamıyor. Eşim oğlum ve ben dahil olmak üzere üçümüzde Turkcell kullanıyoruz ve kimse bize ulaşamıyor.

Mevki bir yerde oturuyorum böyle bir sıkıntı işimi ve özel görüşmelerimizi ciddi anlamda etkiledi. Defalarca iletişim merkezini aradık fakat halen bir çözüm yok. Bir ay böyle bir sorun için ciddi ve talihsiz bir süredir. Çözüm için başka bir operatöre mi geçmem gerekiyor. Ben bunu asla size yakıştıramıyorum. İlgisizlik ve çözümsüzlük size yakışmıyor.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  13:26

  Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Haziran
  09:25

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.