Turkcell Hattımın Üzerine Aldığım Telefon!

Müjdat Ü. |

3 yılı aşkın zamandır Turkcell hattı kullanıcısıyım. Yaklaşık 1 ay önce kullandığım hattın üzerine aldığım telefonumda şebeke sorunu yaşadığım için garanti kapsamında telefonumu teknik servise gitmesi amaçlı turkcell iletişim merkezine bıraktım. teknik servise gönderilen telefonum tekrar bana geldiğinde sanki hiç bir işlem uygulanmamış gibi aynı gönderdiğim arızadan bana tekrar verildi ve bende aynı gün tekrardan servise gitmesi için telefonumu aynı iletişim merkezine bıraktım. Fakat telefonum ikinci defa servisten geldiğinde yine aynı şekilde ilk baştan beri gönderdiğim arızasına devam ediyordu. Şuan telefonum iade etmek istiyorum vede bana geçen bu zamanda yerine başka bir telefon vermedi.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  10:06

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş