06 Ağustos 2014

Turkcell Hattımın Faturasını Ödeyemiyorum.

Hattımın telefon faturasını Turkcell'i arayarak hiçbir şekilde ödeyemiyorum. Yakınımda Turkcell bayisi olmadığından genelde unutuyorum ve telefon açarak ödemek istiyorum. Her seferinde bankanız tarafından onay verilmedi deniyor. ankama gittim ve hiçbir problem olmadığı söylendi.ve bu kart numarasını kullanarak farklı numaramın faturasını ödeyebiliyorum. Bu olayı yıllardır yaşıyorum.

Turkcell'i arayıp durumu anlattığımda bana bankayla görüşün denip geçiştiriliyor. Hattım üzerinde bir problem var ve mağdur durumdayım.Bununla ilgili araştırma yapılmasını istediğimde problem gözükmüyor yapamayız cevabı alıyorum.bu olayın çözülmesi için yardımcı olmuyorlar.Bunu çözmelerini istiyorum biran önce.

Ebru 1.354 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 08.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize ödeme sorunu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön