28 Mart 2013

Turkcell Hattımı Taşımama Rağmen Fatura Gönderdi!

Ben 17.03.2013 günü Cevahir AVM de Vodafone merkezinde Turkcell den Vodafone'a numara taşıma talebinde bulundum. Numaram 25.03.2013 sabahı saat 6.30 gibi Vodafone'a taşınmış oldu. Benim şikayetçi olduğum husus şudur:

Turkcell de iken faturalı hat kullanıcısı idim ve her ayın 25. n de 300 dakikalık konuşma paketi tarafıma tanımlanıyordu numara taşıma işlemim 25. inde gerçekleştiği için hiç kullanmadığım 300 dakika için Turkcell tarafıma 20 TL'lik fatura düzenlendiğini üzülerek görmüş bulunmaktayım. Turkcell'in yıllardır faturalı bir kullanıcısı olarak bu durumu kendilerine hiç yakıştıramadım. 20 lira ile ne ben ne de onlar zengin olamaz ama itibar kaybederler.

Mehmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 28 Nisan 2013

    Turkcell'de ki yetkililer ile görüşmemizde bana son faturayı ödememe gerek olmadığını sadece sabit fiyat sözleşmesinden kaynaklı 20 liralık cezayı ödememin yeterli olacağını beyan ettiler. Ben o 20 lirayı ödememe rağmen aradan bir aylık süre geçtikten sonra tekrar bir 20 liralık bir fatura daha gönderdiklerini bugün üzülerek görmüş oldum.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön