21 Mart 2013

Turkcell Hattımı Taşımama İzin Vermiyor!

Turkcell den Vodafone a hat taşımak için 19. 03. 2013 günü sabah yaptım bugün 3 gün oldu ama halen geçiş yapılmadı Vodafone u aradım Turkcell onay gelmesi gerekiyor dedi. Turkcell i aradım bana 6 gün beklemem gerektiğini şöyle daha önce Turkcell den başka hatta 3 günde geçtiğimi söyledim başka arkadaşlarımda 3 günde geçiş yaptı ama bana 6 gün bekleyeceksiniz diyor neden 6 gün bekleyeceğim?

Yılmaz 117 Okunma

Cevaplar

 • Yılmaz'ın Teşekkür Mesajı23 Mart 2013

  tamam teşekkürler sorun cözüldü

 • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

  Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 22.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize mobil numara taşıma işlemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yılmaz 21 Mart 2013

  vodafonenini sitesinden alıntı "Numara taşıma işleminiz azami 6 gün içinde tamamlanır. Ancak alıcı ve verici operatörlerin kendilerine gelen talepleri, tanımlanmış azami sürelerden daha kısa zamanda işlemeleri halinde, taşıma işlemi 6 günden çok daha kısa sürede de tamamlanabilir. 6 gün üst sınırdır. " yani daha kısa süredede yapılabilirmiş

 • Yılmaz 21 Mart 2013

  ben btk sitesinde 6 günü göremedim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön