Turkcell Hattımı Taşıdım Hala Fatura Geliyor!

Esra Ö. |

Ben yaklaşık 1 yıl kadar Turkcell faturalı hat kullandım. 17.03.2013 tarihinde tam fatura yenilenme zamanıma iki gün kala Turkcell bayiisine giderek hattımı faturalıdan faturasıza taşıdım. 48 saat dolmadan hattımın faturasıza geçtiği mesajı geldi. Ben de hattımı Avea ya taşıdım. 25.03.2013 tarihinde ve ertesi günlerde turkcell bayisine giderek son ay faturamı (28 tl) ödemek istedim. Fakat farklı iki bayiiye gitmeme rağmen faturam gözükmedi. ben 1 aydan fazla zamandır Avea müşterisiyim ve bana bugün Turkcell faturanız 41 tl diye mail geliyor. Bu neyin faturası? Kullanmadan da mı alacaksınız ücret?Lütfen en kısa zamanda bana dönüş yapın, ben bu faturayı kesinlikle ödemeyeceğim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  16:44

  Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden 24.04.2013 tarihinde müşterimiz ile görüşülerek faturalandırma ile ilgili bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş