14 Haziran 2013

Turkcell Hattımı Taşıdığım Halde Fatura Çıkmış!

Kullanmış olduğum Turkcell hattımı Vodafone firmasına taşınması için 07.04.2013 tarihinde Vodafone bayisine talepte bulundum ve ilgili sözleşmelerime imza attım. Ancak bu imza süresinden sonra 10.04.2013 tarihte Turkcell tarafından tarafıma yine yeni bir fatura çıkartılmış.

Şimdi demek istediğim şu ki ben 07.04.2013 tarihinde dilekçe ve ilgili evrakları imzalayarak Vodafone firmasına geçme isteğimi talebimi veriyorum ve sisteme giriyorum. Yeni hattım bana veriliyor vs. kurumlar arasındaki iletişim ve prosedür sürecinden dolayı geçen süreçte bana bir fatura daha çıkartılıyor ödenecek diyorlar.

Turkcell'den kurtulduğum için ciddi anlamda mutluydum ancak şimdi yine karşıma çıktı!

Emre 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön