12 Şubat 2014

Turkcell Hattımı Kullanıma Kapattı!

20 yıldır Turkcell kullanıcısıyım. Hesap kesim tarihim her ayın 25'i fakat şubat 2014 yılında ayın 12. telefon faturamı yatırmadım diye Turkcell hattımı kullanıma kapatmış. 532 numarayı aradığım da efendim tlf faturalarımın geç yatmasından dolayı tlf faturamı kesmişler. Evet ben tlf ücretimi geç yatırıyorum ama bunu fazlasıyla faiz olarak ödüyorum, buna bir diyeceğim yok. Geç yatırıyorum faiz boynumun borcu ama Turkcell 20 yıldır bunun farkına varmadı da yirmi yıl sonramı farkına vardı ve faturalar geç yatıyor diye 12 şubat 2014 pat diye tlf kesti. Lütfen firma bana bu konuda mantıklı bir açıklama yapsın. Hukuksal olarak baktığımızda ikinci bir fatura gelmeden tlf kapatamaz.

Hale 52 Okunma

Cevaplar

  • Hale12 Şubat 2014

    önce şikayet var com a çok teşekkür ederim kısa sürede şikayetimi dikkate alıp turkcel firmasına bildirdiği ve sorunumu çözdüğü için diger tarafdan TURKCEL servisinin bu konda duyarlı davranarak beni arayıp sorunumu çözdüğü için teşekkür ederim iyi akşamlar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 12.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Hattının Durumu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön