09 Haziran 2014

Turkcell Hattımı Kullanamıyorum!

Nisan ayından beri Turkcell hattımı kullanamıyorum. Sürekli parazit ve kesintiler oluyor daha öncede şikayetimizi bildirdik. Geçici oarak mahallemize bir minübüsün üzerinde verici kondu ancak 1 haftadır o araç kaldırıldı. En kısa zamanda bir binanın üzerine bir verici konulmalı yoksa biz apartmandaki Turkcell'li olan kişiler bu işe operatörü değiştirerek kökten çözüm bulacağız.

Müyesser 199 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Haziran 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön