21 Ekim 2014

Turkcell Hattımı Kapattılar!

532 05800 ..no lu hattım Turkcell iletişim merkezinin eksik evrak göndermesi nedeni ile 6 gündür Turkcell tarafından kapalı.Her müşteri temsilcisini aradığım da evraklarınız tamam 24 saat içinde açılacak diyorlar.6 gün oldu açılmadı her defasında bu evrakta eksik diyorlar sanki hiç işimiz yok. Hergün TİME gideceğiz bayi ile merkezin sorunlarını müşteriye çözdürmek isteyen kurumsal görünümlü bir amatör firma olduğunu Turkcell hat alınca öğrendim. Lütfen sayın Turkcell müşteri hizmetleri işinizi yapıp hattı mı açarmısınız?

Mustafa 94 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2014

    2766488 nolu şikayette belirtilen irtibat numarasından müşterimize ulaşamadık. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa 22 Ekim 2014

    tam kayıtlara bakılırsa en az on kez aradım müşteri hizmetlerini her hangi bir sonuç almış değilim.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön