Turkcell Hattımı Kapattıktan Sonra Fatura Yansıttı!

Ozan Y. |

Geçen ay yaklaşık olarak 3 yıldır kullandığım Turkcell vınn hattımı iptal ettirdim. Tabiki kullanmadan faturamı ödemek zorunda kaldım. Hiç sorun değil, belirli bir sistem varsa bunu uygulamak zorundayım. Ancak hattımı iptal ettirdikten bir ay sonra yani bugün, mail adresime fatura geldi. Fatura 1.44 kuruş, faturasında değilim, 144 tl'de öderim ben ama hattım kapanırken bu konuda bir bilgilendirme almamak ve az önce müşteri temsilcisini aradığımda kapanan hattımı tuşladığım zaman, geçersiz bir numara tuşladınız denmesi, ayıptır. Herkesin işi var gücü var. Bu konuda en kısa zamanda geri bildirim bekliyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mart
  13:43

  Müşterimiz ile 28.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ozan Y.
  27 Mart
  12:41

  Otomatik olarak verilen bir cevap. Hiç tatmin edici değil. Müşteri hizmetlerine ulaşamadığımı söylüyorum, siz müşteri temsilcisini arayın diyorsunuz.

 • 27 Mart
  12:36

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.