24 Temmuz 2013

Turkcell Hattımı Kapattı!

Geçtiğimiz yaz Turkcell'den ayda 900 dk'lık tarife satın aldım, ancak hattı kullanmaya başladıktan sonra dakikamın 600 dk. indirildiğini fatura cezasından öğrendim. Konuyla alakalı olarak müşteri hizmetlerini ilk aramamda bakım süresinde olduklarını ve daha sonra görüşebileceklerini ilettiler. İkinci aramamda konuyu aktarabildim ve satış yapan Turkcell bayini bulamadılar.

Bunun üzerine ceza üzerinden indirim aldım. Ancak indirim yerine dakikalarımın iade olmasını talep ettim. Söz konusu talebimi karşılamamaları durumda fatura ödemeyi reddettiğimi ilettim, hattımı kapattılar. Bununla kalmayıp 1 yıllık (taahhüt) fatura bedelim üzerinde icra yolluyorlar. Mağduriyetimin giderilmesi hususunda gereğinin yapılmasını istiyorum.

Yunus 59 Okunma

Cevaplar

  • Yunus27 Temmuz 2013

    turkcell malesef hata yapmaya devam etmektedir. Beni aramak yerine babamı aramıştırlar. Daha önceki görüşmelerimizi dinledilerse mail yoluyla iletişim kurmak istediğimi söyledim. Tek taraflı kayıtlı görüşmeyi de adil bulmuyorum bu yüzden bana mail yoluyla ulaşmanızı taleb ediyorum

  • Turkcell Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Müşterimizi 25.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön