06 Ağustos 2015

Turkcell Hattımı Kapatmayarak 2 Kere Haksız Yere Fatura Ödettiler.

Turkcell abone merkezine kimliğimle iki kez giderek hattımı kapatmak istediğimi belirtmiş olmama rağmen hattım kapatılmadı iki kez haksız yere bana fatura ödeten zihniyetinizi anlamak güç. Kapanması için başvuru yaptıktan sonra; ödemiş olduğum ilk fatura ve sonrasında tahakkuk ettirilen ikinci ödemekle yükümlü bıraktığınız haksız kazanç sağladığınız iki fatura bedelinin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Durumu call center'a da bildirdi ama henüz dönüş yapan olmadı. Ne kadar mükemmel bir haksız kazanç sistemi.

Abdullah 168 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 07.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön