10 Temmuz 2014

Turkcell Hattımı İptal Ettirmeme Rağmen Fatura Geldi.

Turkcell'den 4 gb'lık data hattım vardı, yeni taşındığım evde çekmediği için mart ayında iptal etmek için başvurdum. Daha sonra beni müşteri temsilcisi aradı ve kapatmama gibi bir seçeneğim olduğunu, hiçbir ücret ödemeden faturasıza taşıyabileceğimi, daha sonra ihtiyaç duyduğumda da tekrar kullanabileceğimi söyledi.

Bende faturasıza taşıdım ve TİM'e gidip bunun için imza verdim. Ve önceki dönemden (nisan için) borcum olup olmadığını da sordum. Malum hemen kapatmıyorlar, olmadığını söylediler. Ben nisan ayında hiç internet paketimden kullanmadım, o dönemde nisan ayından faturam olmadığını söylediler madem öyleydi geçen hafta avukat ücreti diye gönderdiğiniz 42 tl'lik fatura da neydi.

Ayşegül 414 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimiz ile 11.07.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.04.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön