23 Mart 2016

Turkcell Hattımı İptal Ettiremiyorum!

Söz konusu numara için 21.03.2016 tarihinde Turkcell İletişim Merkezine kurumsal data hattımın iptali için şirket bilgilerim ve kimliğim ile başvurdum. Başvurum alındı ve aynı gün içinde data hizmetim durdurularak hat iptal talebimin alındığına dair bir mail aldım.

22.03.2016 tarihinde gelen bir mail ile şok oldum. Mail diyor ki: "hat iptal talebinizden vazgeçtiğinizi belirtmeniz üzerine 22/03/2016 tarihinde hat iptal işleminiz durdurulmuştur. " Ben şirkette imza yetkisine sahip tek kişiyim. Bu yetki imza sirkümde mevcuttur. Fakat ne ben ne de bir yasal temsilcim bu hat iptalinin durdurulması için başvurmadı.

Bu nasıl olabiliyor? Böyle bir talebi Turkcell nasıl kanıtlayabilir? Üzgünüm ama iptalin durdurulma tarihi de oldukça manidar çünkü 23.03.2016'da fatura dönemi yenileniyor. Kasten yapıldığını düşünüyorum.

Burak 87 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2016

    Müşterimiz ile 28.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön