23 Temmuz 2014

Turkcell Hattımı İptal Ettiremiyorum.

532 703 **** numaralı hattı aldım fakat tam 15 gündür hat aramaları kabul etmiyor. Defalarca telefonu denedim farklı sim kartlarla sim kart değişikliği de verdiler günlerdir bununla uğraşıyorum. Dün müşteri hizmetlerinden açıklama geldi sorun telefondadır diye iptal ettirip kurtulmak istiyorum Turkcell'den borç çıkarıyorlar, Türkiye'de böyle sözde büyük bir firmanın bu halde olması!

Derya 1.734 Okunma

Cevaplar

  • Derya31 Temmuz 2014

    Tek kelimeyle fiyasko...

  • Turkcell Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön