20 Aralık 2013

Turkcell Hattımı Haksız Yere Görüşmeye Kapattılar!

İç yapınızdaki hatalı sistemleriniz ve hatalı süreçleriniz nedeniyle defalarca haber vermeme rağmen ilgisizliğiniz ve bilgisiz personeliniz yüzünden 6 yıldır 1 gün dahi kapanmayan telefon hattımı 48 saattir kullanamıyorum. Bu hattı kullanamam yanında bana yaşattığınız ticari prestij kaybı ve faaliyetini yürüttüğüm işlerin aksaması ile ilgili madden ve manevi olarak zarar veriyorsunuz. Bu mağduriyeti çözmek için Call center'larınız aracılığıyla beni sadece oyaladığınızı düşünüyor ve gerekli hukuki işlemleri başlatacağımı belirtiyorum.

Erkin 35 Okunma

Cevaplar

  • Erkin 24 Aralık 2013

    20 defa bu söylediğiniz kanallarla görüşülmesine rağmen çözüm üretmeyip hala bu kanallara insanları yönlendiriyor olmanız çözüm için herhangi birşey yapmadığınızın göstergesidir! Türkiye'nin en pahalı operatörü olmanıza rağmen sorun çözmek için aldığınız bedeli hakedecek ne yaptığınızı merak ediyorum?

  • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön