06 Mart 2015

Turkcell Hattımı Devir Alamıyorum.

Ben 15 yıllık Turkcell abonesiyim sürekli farklı numaralar kullandım en son 2010 kamu personeli olmadığım için eniştem üzerinden kamu tarifeli hat aldım ve tarife değişeceğim için hat sahibinin gelmesini istediler. Bende tek sefer de kurtulmak için hattı üzerime alma kararı verdim. Eniştemle birlikte 24.02.2015 Turkcell iletişim merkezine gittik ve o tarih itibarı ile her gün günde en az bir en fazla 3 kere olmak üzere hala gitmeye devam ediyorum ve aldığım cevap sistemler bozuk ekran açılmıyor.

Soruyorum 10dakika daaraç devri gerçekleşirken bir hattın devri nasıl bir haftadır olmuyor. 532'yi arıyorum bizi oradan arayın diyorlar oradan aramak istediğimde ise onlar bize yardımcı olamaz diyor.

Halil 633 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimiz ile 10.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize devir süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön