11 Eylül 2013

Turkcell Hattımı Değil Sadece Tarifemi Kapatmış!

Turkcell GSM şirketine ait bir yıl taahhütle mobil internet aldım ve bu süre zarfında kullandım. Bir yıl süre sonunda 2013 yılının şubat veya mart ayında kullanmış olduğum mobil interneti aldığım bayiden kapattırdım.

Ancak kapatma işlemi gerçekleşmemiş ve üstüne mayıs ayında sadece tarifemi kapatmışlar ancak hattı kapatmamışlar bana sormadan da bütün bu işlemleri yapmışlar. Üstüne de ağustos ayı içerisinde fatura borcunuz var diyerek mesaj göndererek haber verdiler.

Aradığımda da bir bayanın kaba tavırlarıyla karşılaştım. Turkcell'in müşterisine bu tutumunu şiddetle kınıyorum. Müşteriye alaka sıfır. İşlerine geldiği gibi bir yönetim mevcut. 2 gündür hiç sonuç yok.

Mehmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön