Turkcell Hattımı Çift Yönlü Kapattı.

Gulsum G. |

Yaklaşık 1 ay önce Turkcell eksik evraktan hattımı aramaya kapattı personel kimliğimin fotokopisini çektiler açılır bekleyin dediler yalnız bu işlem bizim geçiş yaptığımız bayi dışında bir yerde olmuyormuş orası da uzak bekledik 3 gün oldu iyi niyetle ne bir açıklama nede bir mesaj ama hat hala arama yapmıyor.

Müşteri hizmetlerini aradım o da bir imzayla dilekçe gibi bişey yazıp göndermemi istedi ben de başka operatöre sırf bu yüzden geçeceğimi söyledim geçtim. Yalnız bu sefer de ceza ücreti yansıtılacaktır dedi. Bu ne biçim bir hizmet bir de ceza ücretini niye ben yiyorum?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  09:19

  Müşterimiz ile 21.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize eksik evrak süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Mayıs
  14:03

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.