11 Eylül 2013

Turkcell Hattımı Başkasına Vermiş!

554631*** numaralı hattım gene bilgim olmaksızın Turkcell'e geçirilmiş ve hattım hala benim adıma kayıtlı iken Okmeydanı'ndaki bir Turkcell bayii tarafından açık hat olarak birisine verilmiş. Telefonumu aradığımda hattımı başkası açtı ve kolayı böylece fark ettim.

Defalarca Turkcell'i aradım ama bir türlü ulaşamadım. Acil olarak sorunumun çözülmesini ve hattımın şu an verilen kişilerden alınarak tarafıma iade edilmesini ve ilgili bayinin cezalandırılmasını talep ediyorum. Bu daha öncede başıma geldiği için geçen sefer kimlik bilgilerim kullanılmasın diye belirteç koymuştum ama görüyorum ki Turkcell gene devam ediyor.

Billur 39 Okunma

Cevaplar

  • Billur 05 Aralık 2013

    herhangi bir düzeltme yok aylardır telefonumu kullanamıyorum

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön