14 Mayıs 2013

Turkcell Hattımı Başka Operatöre Taşıdım Son Fatura Gelmedi!

532 633 **** nolu Turkcell hattımı başka bir operatöre taşıdım, 16 Nisan 2013'de Fatura Bilgi'den "Son fatura kesim tarihinden, hattınızın kapatılmasına kadar geçen süredeki kullanımlarınızı içeren faturanız, kayıtlı adresinize gönderilecektir. " diye bir mesaj aldım. Tarih 14 Mayıs oldu adrese gelen fatura falan yok.

Turkcell'in bundan bir fayda çıkaracağına, numara taşımadan sonra gönderdikleri sürpriz faturalarla ilgili şikayetleri okuduğum için, eminim. Emin olmak için borcum var mı diye Turkcell iletişim bayisine de (Atılım İletişim Hoşdere Cd. NO:191B Ankara) sordurdum, herhangi bir borç çıkmıyor. Acilen Turkcell yetkililerinin cevabını bekliyorum.

Özgür 458 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön