10 Mart 2014

Turkcell Hattımı Aylardır İptal Edemiyorum!

Aylardır hattımı iptal edemiyorum ve en az 6 aydır faturasını ödüyorum. 3 defa 2 ayrı Turkcell bayisine gidip dilekçe vermeme rağmen bir türlü kapatılmadığını öğrendim. Turkcell'i en son aradığımda da tekrar gidin dilekçe verin sonra kapatılacak dendi. Gidip dilekçe vermeme rağmen (İstanbul-Florya Bankacılar caddesindeki bayiden) yine kapatılmadı ve yine faturasını ödedim ve ödemezseniz cezai işlem başlatılabilir dendi de ödedim. Yine son olarak 19,50 tl'lik fatura çıkardılar. Aradım yine dilekçe vermeniz gerekiyor dendi burada mağdur olan benim bayiniz yüzünden diyorum bir cevap alamıyorum yardım ederseniz sevinirim.

Feriz E. 176 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi11 Mart 2014

    Müşterimiz ile 11.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Abonelik İptali hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi10 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön