04 Mart 2013

Turkcell Hattımdan Para Çekti!

03. 03. 2013 tarihinde türkcell hattımdan 12 TL çekti. Ekranda Kullanım miktarı 1 adet yazdı. Neyi ne için kullandığımızı belirtmediler bile.

Daha önce 2 defa şikayetvar. com üzerinden türkcell'in hattımla ilgili usulsüzlük yaptığını belirtmiştim. Beni arayan türkcell personeli, yapılan usulsüzlük kayıtlarının sadece 6 ay tutulduğunu belirtmiş ve haksız yere hattımdan çekilen 5 TL yi hattıma geri yüklemiştir.

Türkcell hattımdan çektiği 12 TL'yi neden çektiği belirtmeli. Parayı iade etmeli. Daha önce farkında varmadan usulsüzlük yapılarak alının paraları iade etmelidir.

Baran 218 Okunma

Cevaplar

  • Baran 05 Mart 2013

    Daha önce iptal ettiğim ve Benden izinsiz olarak yenilenen paketi iptal edip ödemeyi iade ettiler bukadar yani. haklıya hakkını verdiler, Önce haksızlık yapılmamasını ögrenmeleri gerekir duy sesimizi ey karamehmet!

  • Turkcell Temsilcisi05 Mart 2013

    Müşterimiz ile 05.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize kullanımları ve her yöne sms paketi hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön